INFO

 1. Kas on saada ka teistsuguseid stiile?
  Jah, kui meie poolt soovitatav ülikond mingil põhjusel meeltmööda pole, võib saata meile pildi soovitud ülikonna stiilist ning peale seda oskame öelda, kas oleme võimelised Teile seda ülikonda pakkuma. Sel viisil saame teha vähemalt 90% ulatuses sarnase ülikonna.
 2. Kuidas erineb meilt tellitav ülikond poeülikonnast?
  Poeülikonnad on tehtud standardsete mõõtude järgi n-ö keskmisele kliendile. Näiteks kui inimesele sobib poes õlgade laiuse ja varruka pikkuse poolest pintsak, on suure tõenäosusega teised mõõdud arvestatava erinevusega (nt vöökoha ümbermõõt suurem/väiksem). Oma mõõtude järgi tehtud ülikond istub aga selga täpselt nii, nagu vaja.
 3. Mis sisaldub ülikonnakomplektis?
  Komplektis sisaldub pintsak, püksid ning vest.
 4. Kui kaua läheb aega tellimuse esitamisest kauba kättesaamiseni?
  Enamasti 3-5 nädalat. See oleneb hooajast (nt. kevadel on tellimusi rohkem). Soovitame tellimuse kohaletoimetamiseks arvestada vähemalt kuu ajaga.
 5. Kas igaüks saab mõõtude võtmisega hakkama?
  Jah, igaüks peaks saama mõõtude võtmisega hakkama. Kui ka ühe-kahe sentimeetriga eksida, ei mõjuta see lõpptulemust peaaegu üldse. Vaata, kuidas mõõte võtta
 6. Kuidas toimub ülikonna kättesaamine?
  Tellitud ülikond saadetakse postiga kliendi poolt sisestatud aadressile. Postikulu sisaldub hinnas. Enne ülikonna kätte saamist võib juhtuda, et tuleb läbida tolliprotseduurid. Kui jääte hätta tolliprotseduuridega, siis ärge kartke abi küsida e-maili teel või eesti tolliametist.
 7. Kuidas on lood garantiiga?
  Kuna tegemist on eritellimusel valmiva tootega, ei ole kliendil õigust 14 päeva jooksul toodet tagastada. Kui tootega esineb probleem, selgitame välja, kas tegu on tootja- või kliendipoolse veaga. Juhul, kui tegu on tootjapoolse veaga, pakume kas osalist kompensatsiooni või suurema vea puhul, mis muudab ülikonna kliendi jaoks kasutuskõlbmatuks, tagastame ülikonna tootjale ja maksame kliendile raha täies ulatuses tagasi.
 8. Millega tegeleb ülikonnad.ee lehekülg?
  www.ülikonnad.ee lehekülg aitab tellida soodsalt komplektse ülikonna Hong Kong`ist ning vastutab selle eest, et toode kliendini jõuaks. Vajadusel on kliendi eestkõnelejaks tootjaga, et mured saaksid lahendatud.
 9. Kus valmistatakse meie ülikonnad?
  Meie ülikonnad valmistatakse kolmandates riikides, sellest tulenevalt võivad lisanduda ka riigi poolt määratud tollimaks: käibemaks ja/või tekstiilimaks. Kõik tulenevad võimalikud lisakulud on kliendi kanda.
  Saadetise deklareerimisel kasutage IOSS number: IM5280002556.