Tagasiside

Otsisin viiest poest ja ei leidnud omale sobivate mõõtudega ülikonda. Ülikonnad.ee keskkonnast sain tellida täpselt oma mõõtudele sobiva kombinatsiooni – olen rahul!

Fredy Tartust

Mõõtmisjuhised võiksid olla paremini lahti seletatud. Uurides sain siiski mõõtmisega hakkama ning tellitud ülikond mahtus väga hästi selga!

Martin Raplast

Olin algselt kahtlusel, et nii hea hinnaga toode saab olla kvaliteetne. Veendusin, et hinna-kvaliteedi suhe on väga hea, ülikond meeldis väga! Lipsu kvaliteet (kikilips) oleks võinud veidi parem olla.

Margo Kuressaarest

22.03.2017 käisin, enda mõõtude järgi valmistatud ülikonnaga, Tartus vaksali tänava õmblusateljees, et anda kvaliteedi- ja istuvushinnang minu mõõduülikonnale.
Hinnang oli meeldiv ning ülikond sai hea hinde osaliseks. Õmblusateljee arvas, et spandexi koostis kangas ei luba riidel kergelt ära kortsuda ja ülikond istus hästi seljas. Ülikonna komplekti juures imestati hinna üle ja nende arvates on kvaliteedi ning hinna suhe paigas. Mainiti ka, et nemad ei ole ülikondadega tegelenud vaid õmblevad naisteriideid ja pulmakleite.
Ülikonnad.ee tänab õmblusateljeed hinnangu andmise eest.

Külli Marga õmblusateljee

Mõõduülikonnale andis omalt poolt hinnangu ka Tartus tegutsev õmbleja-juurdelõikaja FIE Inga Tagel. Tema arvas, et 160 eurot võib sellise ülikonna eest maksta küll ning pidas tähelepanuväärseks pisteid pintsaku siseküljel. Mainis ka, et tegu pole küll rätsepatööga, kuid andis ülikonnale 10-st punktist 8.

Ülikonnad.ee on uhke sellise hinnangu üle ning tänab ka FIE Inga Tagel-it omalt poolt!

FIE Inga Tagel, õmbleja-juurdelõikaja

Palusin anda tagasisidet ülikonnale Tartu Kutsehariduskeskuse kergete rõivaste õmbleja ja rõivarätsepa eriala õpetajatel. Esmalt huvituti hinnast ning kiitsid selle heaks, kuna nende meelest on kolmeosalise ning mõõtude järgi valmistatud ülikonna eest välja käidav summa väga soodne. Nemad arvasid, et ülikond näeb seljas hea välja, riide kvaliteet on hea seega üldmulje ülikonnast hinnati heaks. Kui nad oleksid detailidesse laskunud siis leiduks nii häid kui ka halbu külgi. Pintsaku juures meeldisid sisemised pisted, nööpaugud kuid pükste tagataskud oleksid võinud olla paremad aga see võis sõltuda ka sellest, et puudus püksirihm. Eriala esindajad olid rahul mõttega, et ülikonnad.ee võimaldab ka sportlikumale kehakujule ülikonda, mida on eraldi poodidest väga raske leida.
Kokku andsid viis õpetajat hinnangu ning kõik hindasid ülikonna kvaliteeti ja istuvust 10 palli skaalal 5-7.

KHK kergete rõivaste õmbleja ja rõivarätsepa eriala õpetajad

Omalt poolt andis ka hinnangu Tartu linnas tegutsev Küütri rätsep. Tema hindas kvaliteedi ja hinna suhet heaks, sest sellise hinnaga ei võimaldata kolmeosalist ülikonda. Tema arust on ülikond kantav ning üldmuljel pole viga midagi.

Küütri rätsep

Siin saad anda meile tagasisidet, näiteks sel juhul, kui oled ülikonna kätte saanud ning soovid muljeid teistega jagada!