Meist

Tere, kaunist päeva!

Siin on kiire kokkuvõttev info lehe esmakordsele külastajale:
1) Ülikonna hind on nähtav “virtuaalrätsepas” ning see kehtib igas suuruses ülikonnale!
2) Ülikonna mõõtmed sisestate ise – nii tehakse just Teile sobiv ülikond. Mõõtude võtmise osas aitab “KUIDAS VÕTTA MÕÕTE” õpetus.
See on lihtne!
3) Ülikonna valmistamine ja saatmine võtab kokku aega ca 30 päeva. Hetkest kriisiolukorda arvesse võttes võib tarneaeg olla pikem.
4) Vaata kindlasti INFO rubriiki, et viia kurssi ennast tähtsa infoga. Kui Teil on veel küsimusi, küsi meilt FACEBOOKIST ÜLIKONNAD.EE .

OÜ FUSCUS on 2015. aasta alguses täielikult omakapitalil tegevust alustanud kahest liikmest koosnev ettevõte. Kuna oleme noored ja on ka endal olnud koolilõpetamisi, pulmasid ja auväärt üritusi, kus on vaja viisakalt riides olla, teame, kui raske on poest endale ideaalselt sobivat ülikonda leida.
Sellest tekkiski idee luua internetipood ülikonnad.ee, kust ükskõik millise kehaehitusega mees saab endale isiklike mõõtude järgi ülikonna tellida ning seda taskukohaselt soodsa hinnaga.
Hea hinna võimaldavad: otsesuhtlus tarnijaga, valmistamine kolmandates riikides ja puuduvad füüsilise poe ülalpidamiskulud.
Ülikonda tellida on lihtne: võtate endalt mõõdud, millest lähtuvalt teeme Teile ülikonna, lisate enda aadressi, teete makse ja ülikond ongi Teie poole teel. See on ülimalt lihtne ning hoiab kokku väärtuslikku aega ja Teie raha.

Meie missiooniks on teha taskukohase hinnaga ja hästi istuv ülikond kergesti kättesaadavaks igale mehele.

Parimat soovides,
Ülikonnad.ee meeskond

safe_image